Ovaj klijent nije ostavio komentar na svoj osvrt.

Charter tvrtka
Naglasci jahte
Ovo plomilo može se rentirati sa ili bez skipera.
Hanse 460 | I'm Alone
- Godina2024
- Dubina gaza2.25 m
- Ljudi10
- Širina na vodnoj liniji4.79 m
- Broj ležajeva8 + 2
- Motor57 hp 42.5 kW
- Kabine4
- Rezervar za gorivo200 l
- Toaleti4 4 Električna toaleta
- Spremnik za vodu450 l
- Vrsta glavnog jedraGlavno jedro na namotavanje
- Duljina14.6 m
Sadržaji
Navigacija i sigurnost
- Autopilot
- Vanjski GPS ploter
- Pramčani propeler
- Tenda
- Gumenjak
- Generator
- Pretvarač
- Električna vitla
- Paluba od tikovine
- Glavno jedro na namotavanje
Bar i kabine
- Klima uređaj
- Tuš
- Aparat za kavu
- Vanjski tuš
- Štednjak
- Grijanje
- Kuhinjsko posuđe
- Pećnica
- Jastuci i posteljina
- Hladnjak
- Sudoper
- Ručnici
Zabava
- Platforma za kupanje
- Vanjski zvučnici
- TV s ravnim zaslonom
- Unutarnji zvučnici
- Audio sistem
Opis
Hanse 460 - I'm Alone jedrilica sa 4 kabine izgrađena je 2024. godine. Usidrena je u Marina Pirovac, Hrvatska.
I'm Alone može primiti do 10 osoba u 4 kabine za dvije osobe i u salonu s 2 pomoćna ležaja. Jastuci i pokrivači su uračunati u cijenu tijekom najma jahte.
Jedrilica I'm Alone ima 4 toaleta s tušem.
Karakteristike broda Hanse su: glavno jedro na namotavanje, električna vitla, generator, tenda i pramčani propeler. Također se može pohvaliti time što raspolaže sljedećim: TV s ravnim zaslonom, grijanje, klima uređaj, audio sistem i vanjski zvučnici. Na raspolaganju Vam je opremljena kuhinja: hladnjak, pećnica, štednjak, sudoper i kuhinjsko posuđe.
Ovu jahtu u destinaciji iznajmljuje charter Bosfor Charter.
Kabine
- 4x
Dvokrevetna kabina
- 2x
Ležaji u salonu
- 4x
Toaleti 4 Električna toaleta
Dobro je znati
Charter tvrtka
Bosfor Charter | #91 od 915 charter tvrtki u odredištu Hrvatska
Otkazivanje / Politika plaćanja
Pravila otkazivanja i plaćanja ovise o Vašem izboru. Molimo, provjerite uvjete plaćanja kada birate cijenu. Provjeri cijenu
Zahtjevane dozvole
Ljubimci
Kućni ljubimci su dobrodošli. Mogu se primijeniti dodatne naknade.
Ukoliko dolazite zrakoplovom i trebate prijevoz od zračne luke do marine, molimo, javite nam se.
Načini plaćanja koje prihvaća charter tvrtka
Cash
Debitna/kreditna kartica
Informacije o marini
Marina Pirovac se nalazi u blizini destinacije Pirovac, Hrvatska. Marina raspolaže vezovima za 200 čarter jahti.
Marina se nalazi na 50 kilometara udaljenosti od najbliže zračne luke i 1 kilometar od centra grada Pirovac. Taxi od zračne luke košta približno 100 €.
Marina Pirovac nudi širok raspon sadržaja za nautičare, uključujući i sljedeće: bankomat, WiFi, praonica-samoposluga, mjenjačnica, parkiralište, benzinska crpka, sanitarni čvor i tuševi.
U sklopu marine se nalazi restoran i supermarket.
Za sve vezove obezbjeđena je voda i struja.
Ukoliko dolazite automobilom, Marina Pirovac također nudi i privatan parking. Naknade za parkiranje je 80 € za tjedan.Često postavljena pitanja
Koje dozvole su potrebne za najam Hanse 460 | I'm Alone?
Za najam broda Hanse 460 | I'm Alone potrebna Vam je valjana dozvola za jedrenje i VHF dozvola (potvrda nadležne radiotelefonije). Valjanost licence uvijek možete provjeriti kod nas.
Što je Transit Log?
Transit Log je obvezna naknada, uključuje završno čišćenje, naknade za licencu i troškove pripreme dokumenata.
Koji su dodatni troškovi?
Dodatne troškove koji su navedeni kao obavezni dodaci, možete pronaći u profilu svakog broda. Također biste trebali uzeti u obzir troškove veza, troškove benzina i hrane tijekom odmora na jedrenju.
Koji su načini plaćanja usluga i dodataka na licu mjesta?
Dodatak Boravišna pristojba, Hostesa i Transit log (finalno čišćenje, posteljina) i Ručnici za plažu i Dodatna Posteljina i Sigurnosna mreža i Stand up paddle možete platiti u bazi samo u gotovini. Dodatak Skiper, Ranije preuzimanje broda (13:00) i Povratni sigurnosni depozit i Kućni ljubimci na brodu možete platiti u bazi karticama Debitna/kreditna kartica ili u gotovini.
Koje ću dokumente dobiti od Boatarounda nakon rezervacije?
Dobit ćete trenutnu potvrdu rezervacije i ugovor o najmu. Nakon što je rezervacija uplaćena, primit ćete listu s popisom posade, ukrcajnu propusnicu i podatke o bazi marine.
Kako mogu otkazati rezervaciju?
Obratite se našoj korisničkoj službi na +385 21 770 012 ili e-poštom na info@boataround.com. Mi ćemo Vam odmah pomoći.
Je li brod Hanse 460 | I'm Alone osiguran?
Svaki brod oglašen na stranici Boataround.com dolazi sa osiguranjem.
Što je povratni sigurnosni depozit?
Depozit je novčani iznos koji se koristi za jamstvo pokrića eventualne štete nastale na brodu. Bit će predautoriziran na Vašoj kartici.
Može li se brod Hanse 460 | I'm Alone unajmiti sa skiperom ili bez?
Brod Hanse 460 | I'm Alone možete unajmiti bez skipera ili možete unajmiti profesionalnog skipera.
Recenzije za Hanse 460 | I'm Alone
Ovaj klijent nije ostavio komentar na svoj osvrt.
Ovaj klijent nije ostavio komentar na svoj osvrt.
Popularne jahte blizu Vašeg odredišta

Bali 4.4 | Calypso
Biograd na Moru, Marina Šangulin

Bali Catspace | Jolene
Pirovac, Marina Pirovac

Excess 14 | First Journey
Skradin, ACI Marina Skradin

























































