Čartera uzņēmums
Jahtas galvenie parametri
Šī laiva tiek īrēta ar profesionālu kapteini.
Hunter Ray 800 | 23
- Gads2024
- Iegrime0.4 m
- Pasažieri11
- Platums3.2 m
- Guļvietas0
- Dzinējs300 hp 223.7 kW
- Degvielas tvertne400 l Degvielas patēriņš 40 l/h
- Ūdens tvertne80 l
- Garums8.7 m
Ērtības
Navigācija un drošība
- Autopilots
- Priekšgala dzineklis
- Nolaižams jumts
- Tīkkoka klājs
Salons un kajītes
- Āra duša
- Ledusskapis
- Dvieļi
- Izlietne
Izklaide
- Peldēšanās platforma
- Audiosistēma
- Sauļošanās matrači
- Ārējie skaļruņi
- Snorkelēšanas piederumu komplekts
Apraksts
Motorlaiva 2024 Hunter Ray 800 - 23 ir piemērota 11 cilvēkiem. Tās atrašanās vieta ir Marina Zenta, Horvātija.
Motorlaiva ir aprīkota ar 300hp motoru.
Braucot vai atrodoties piestātnē, ļoti labi noder nolaižams jumts.
Motorlaivas aprīkojumā ir āra duša.
Uz klāja atrodas arī ledusskapis.
Jautru noskaņojumu sniegs ierīkotā elektronika - ārējie skaļruņi un audiosistēma.
Motorlaiva pieder uzņēmumam SunMarine.
Vērtīgi zināt
Čartera uzņēmums
SunMarine
Atcelšana / Maksājumu politika
Atcelšanas un priekšapmaksas politikas atšķiras atkarībā no jūsu izvēles. Lūdzu, pārbaudiet maksājuma nosacījumus, izvēloties iepriekš norādīto cenu. Pārbaudiet cenu
Nepieciešama licence
Mājdzīvnieki
Mājdzīvnieki nav atļauti uz šīs laivas.
Čartera uzņēmuma pieņemtās maksājumu metodes
Cash
Informācija par jahtu piestātni
Marina Zenta atrašanās vieta ir Splita (Horvātija). Ostā var pietauvot līdz 870 čarteru jahtām.
Tā atrodas 23 km no tuvākās lidostas un 3 km no pilsētas Splita centra. Taksometra pakalpojumi no lidostas uz piestātni maksā aptuveni 50 €.
Marina Zenta piedāvā daudzveidīgu pakalpojumu klāstu. Tās teritorijā ir stāvvieta.
Ostas teritorijā pieejams arī restorāns.
Visām piestātnēm ir pievienots ūdens un elektroenerģija.
Biežāk uzdotie jautājumi
Kādas atļaujas ir nepieciešamas, lai nomātu Hunter Ray 800 | 23?
Lai nomātu Hunter Ray 800 | 23, nav nepieciešamas īpašas apliecības.
Kādas ir papildu izmaksas?
Papildu izmaksas, kas uzskaitītas kā obligātās papildu izmaksas, ir atrodamas katras jahtas profilā. Izbraukuma laikā jāņem vērā arī pietauvošanās izmaksas, degvielas un pārtikas izmaksas.
Kādas ir norēķinu metodes par pakalpojumiem un ekstrām uz vietas?
Par ekstrām var samaksāt tikai skaidrā naudā uz vietas.
Kādus dokumentus es saņemšu no Boataround pēc rezervēšanas?
Jūs saņemsiet tūlītēju rezervācijas apstiprinājumu un čartera līgumu. Pēc rezervēšanas jūs saņemsiet apkalpes sarakstu, iekāpšanas karti un informāciju par ostas atrašanās vietu.
Kā atcelt rezervāciju?
Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu pa tālruni +371 67 717 230 vai nosūtiet e-pastu uz info@boataround.com. Mēs jums centīsimies palīdzēt pēc iespējas ātrāk.
Vai Hunter Ray 800 | 23 ir piemērota apdrošināšana?
Visi Boatsaround.com vietnē publicētie ūdens transportlīdzekļi ir apdrošināti.
Kas ir drošības nauda?
Drošības nauda ir summa, kas tiek izmantota iespējamo laivas vai atpūtas kuģa bojājumu segšanai. Tā tiks iepriekš rezervēta uz jūsu bankas kartes..
Vai Hunter Ray 800 | 23 var nomāt ar kapteini vai bez tā?
Hunter Ray 800 | 23 var nomāt tikai ar profesionālu kapteini.

































