Ta stranka v svoji oceni ni pustila nobenega komentarja.
Čartersko podjetje
Prednosti plovila
To plovilo lahko najamete s skiperjem ali brez.
Hanse 388 | Inmari
- Letnik2024
- Ugrez1.62 m
- Osebe7
- Največja širina3.9 m
- Ležišča6 + 1
- Motor29 hp 21.6 kW
- Kabine3
- Rezervoar za gorivo160 l
- Stranišča1
- Rezervoar za vodo300 l
- Tip glavnega jadraKlasično glavno jadro
- Dolžina11.4 m
Oprema
Navigacija in varnost
- Avtopilot
- Zunanji GPS ploter
- Premčni bočni propeler
- Sončni kolektorji
- Klasično glavno jadro
Salon in kabine
- Klima
- Tuš
- Aparat za kavo
- Kuhalnik
- Kuhinjski pripomočki
- Pečica
- Hladilnik
- Umivalnik
- Zunanji tuš
- Rezervoar za odpadke
- Ogrevanje
- Vzglavniki in odeje
Zabava
- Kopalna platforma
- Zunanji zvočniki
- TV z ravnim zaslonom
- Avdio sistem
- DVD-predvajalnik
- Notranji zvočniki
Opis
3-kabinska jadrnica Hanse 388 - Inmari je bila zgrajena leta 2024 in je zasidrana v marini Svinninge Marina AB, Švedska.
Inmari lahko sprejme do 7 ljudi v 3 dvoposteljnih kabinah in salonu z 1 dodatno posteljo. Vzglavniki in odeje so vključeni v ceno.
Jadrnica Inmari ponuja 1 stranišče s tušem.
Opremo plovila sestavljajo klasično glavno jadro, sončni kolektorji in premčni bočni propeler. Ostale prednosti so še: TV z ravnim zaslonom, ogrevanje, avdio sistem, DVD-predvajalnik in zunanji zvočniki. Popolnoma opremljeno kuhinjo sestavljajo hladilnik, pečica, kuhalnik, umivalnik in kuhinjski pripomočki.
To plovilo upravlja čartersko podjetje Inmari Charter.
Kabine
- 3x
Dvoposteljna kabina
- 1x
Postelje v salonu
- 1x
Stranišča
Dobro je vedeti
Čartersko podjetje
Inmari Charter | #4 od 30 čarterskih podjetij na lokaciji Švedska
Odpoved / Politika plačevanja
Politike odpovedi in predplačil se razlikujejo glede na vašo izbiro. Pri izbiri zgornje cene preverite plačilne pogoje. Preverite ceno
Katero licenco potrebujem za upravljanje s plovilom?
Hišni ljubljenčki
Hišni ljubljenčki niso dovoljeni na tem plovilu.
Načini plačila, ki jih sprejema čartersko podjetje
Cash
Informacije o marini
Marina Svinninge Marina AB se nahaja v bližini mesta Åkersberga, Švedska.
Svinninge Marina AB ponuja široko paleto storitev, kot so: WC.
Za vsak privez je na voljo tudi voda in elektrika.
Pogosta vprašanja
Katere licence so potrebne za najem plovila Hanse 388 | Inmari?
Za najem plovila Hanse 388 | Inmari potrebujete veljavno standardno jadralno licenco. Veljavnost licence lahko vedno preverite pri nas.
Kaj je Transit Log?
Transit Log je obvezna pristojbina, ki vključuje končno čiščenje, pristojbine za licenco in stroške priprave dokumentov.
Kateri so dodatni stroški?
Dodatne stroške, ki so navedeni kot obvezna doplačila, najdete v profilu vsakega plovila. Upoštevajte tudi stroške priveza, stroške goriva in hrane med vašimi navtičnimi počitnicami.
Kateri so možni načini plačila za storitve in dodatke na kraju samem?
Dodatke lahko plačate na kraju samem s kartico Debetna/kreditna kartica ali gotovino.
Katere dokumente prejmem od Boatarounda po opravljeni rezervaciji?
Prejeli boste takojšnjo potrditev rezervacije in pogodbo o najemu. Po plačilu rezervacije boste prejeli seznam posadke, vstopni kupon in podatke o bazi marine.
Kako lahko prekličem rezervacijo?
Obrnite se na našo službo za pomoč uporabnikom na +386 1 600 39 75 ali po e-pošti na info@boataround.com. Takoj vam bomo pomagali.
Je plovilo Hanse 388 | Inmari zavarovano?
Vsako plovilo, ki se oglašuje na strani Boataround.com, ima zavarovanje.
Kaj je vračljiva varščina?
Vračljiva varščina je denarni znesek, s katerim se jamči za kritje morebitne škode, povzročene na plovilu. Ta znesek bo predhodno avtoriziran na vaši kartici.
Ali lahko plovilo Hanse 388 | Inmari najamem z ali brez skiperja?
Plovilo Hanse 388 | Inmari lahko najamete kot plovilo ali pa skupaj s profesionalnim skiperjem.
Mnenja o Hanse 388 | Inmari
Ta stranka v svoji oceni ni pustila nobenega komentarja.
Ta stranka v svoji oceni ni pustila nobenega komentarja.


























